SUN-PRINT Denmark – mezinárodní společnost v růstu

 

SUN-PRINT Denmark je mezinárodní komunikační a výrobní  společnost, která prodává produkty z oblasti odznaků a magnetů.

 

Sídlo naší společnosti je v Dánsku, na ulici Hĺndvćrkervej,ve městě  Aalborg. Z tohoto sídla řídíme prodej, marketing a vlastní produkci pro Evropský trh.

 

SUN-PRINT Denmark  současně funguje i v Norsku, Švédsku, Německu, Anglii, Holandsku, České Republice a  Dánsku. Na konci letošního roku se naše prodejní aktivity rozrostou i do oblasti Francie. 

 

V roce 2010  jsme také otevřeli pobočku naší společnosti v Austrálii: SUN-PRINT Australia Pty.; s novou výrobou a prodejními aktivitami v Sydney,Austrálii.

Jaká je naše odborná znalost ?

V SUN-PRINT především  komunikujeme a přemýšlíme kreativně ! Namísto pouhého prodeje zboží, považujeme naše produkty za živé komunikační kanály, které umožňují šíření určitých zpráv a  následnou prezentaci lidmi z různých oborů,firem apod.

 

Nabízíme širokou škálu našich výrobků – můžete nás využít, pokud potřebujete jednoduchou reklamu nebo GUERILLA MARKETING(nekonvenční cesta v prezentování aktivit Vaší firmy na základě nízkého rozpočtu).

Rádi zveme nové a stávající zákazníky , aby se s námi podělili o nápady ohledně specifických možností našeho sortimentu. Kromě toho Vám velmi rádi zašleme zdarma zkušební zásilku našich produktů.


Kdo jsme?
Rozrůstající se společnost, současně zaměstnávající 25 zaměstnanců, která je připravena dát našim zákazníkům ten nejlepší servis.

 

Níže můžete vidět naše pracovníky:

 

 

Management tým:

 

Zuzana Krystýnová

Sale

Thomas Mřrch
Chief Executive Officer

within Marketing

 

 

Tým grafiků:

 

Kenneth Danielsen

Graphic Designer

Karina Povlsen

Graphic Designer

 

Produkční tým: